Šveices iela 13, LV-2150, Sigulda

cell: +371 25479108,

e-mail: bobtrase@lnsc.lv


Map
Sporta bāzes saimnieciskā darbība tiek
līdzfinansēta no valsts budžeta līdzekļiem.Bobsleja un kamaniņu trasē “Sigulda” norisināsies sacensības kamaniņu sportā.

No 2022.gada 17.februāra līdz 20.februārim Bobsleja un kamaniņu trasē “Sigulda” norisināsies četras dažādas sacensības kamaniņu sportā.

2022.gada 17.februārī sacensības sāksies ar “Prezidenta kausu” starta rāvienos, kurās piedalīsies Jaunieši “A”, Jaunietes “A”, Jaunieši “A” divvietīgās ekipāžas, Jaunieši “B”, Jaunietes “B”, Jaunieši “C” un Jaunietes “C”. Pieteikušies startēt vairāk kā 80 sportisti.

2022.gada 18.februārī norisināsies Latvijas Kauss kamaniņu sportā, kurā par godalgām cīnīsies Juniori, Juniores, Jaunieši “A”, Junioru divvietīgās ekipāžas, Junioru sieviešu divvietīgās ekipāžas, Jaunietes “A”, Jaunieši “B”, Jaunietes “B”, Jaunieši “C”, Jaunietes “C”, kā arī Jauniešu divvietīgā ekipāža. Pieteikušies vairāk kā 50 sportisti.

2022.gada 19. un 20.februārī Bobsleja un kamaniņu trasē “Sigulda” norisināsies Latvijas Čempionāts kamaniņu sportā un Latvijas Junioru un Jaunatnes meistarsacīkstes kamaniņu sportā, kurās piedalīsies Latvijas Nacionālās kamaniņu sporta izlases atlēti, Jaunieši “A”, Junioru divvietīgās ekipāžas, Junioru sieviešu divvietīgās ekipāžas, Jaunietes “A”, Jaunieši “B”, Jaunietes “B”, Jaunieši “C”, Jaunietes “C”, Jauniešu divvietīgā ekipāža. Kopumā par godalgām cīnīsies 66 kamaniņu braucēji.


2022.02.16 1683
By continuing homepage browsing you accept this page cookies. Learn more    OK